Home

     

   
 

Dondurulmuş çiçek nedemektir

Stabilize çiçek nedemektir

Üretim Kataloğu

İletişim ve Sipariş

Referanslar

Sartlar ve Koşullar

 

 

Tessi Flowers © 2011 - 2019 | info@tessiflowers.eu

 

Mekanlarınızda kullanacağınız çiçegin uzun vadede yaşaması ve uzun ömürlü olması için sizlere sunulan zevkli bir dekarasyon çalışmasıdır.

Bu ürünlerimizin piyasaya sunulmasındaki sebep Türkiye şubemizin kontak da bulunduğu servis sektöründeki, firmaların dekarasyonlarında kullandıkları çiçeklerin uzun ömürlü olmadığından kaynaklanmaktadır.

Tessi Flowers Avrupa da uzun yıllar çiçek sektöründe ki tecrübesi doğrultusunda ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin zevkine sunmaktadır. Mekanlarınızda kullandığınız çiçekleri en az haftada bir kez değiştirmek zorunda kalmaktasınız; buda siz müşterilerimize ekonomik yönden külfet ve zaman açısındanda maliyet arzetmektedir. Servis sektöründeki otel, restoran, şirket resepsiyonları ve davet konseptleri için kullanacağınız dekorasyon amaçlı çiçeklerimizin uzun ömürlü olması müşterimiz olan sizlere zaman, iş gücü ve ekonomik yönden maddi kazanç sağlayacaktır. Gördügünüz gibi pasta sektöründe bile kullanabileceğiniz dondurulmus ve stabilize çiçek dekarasyonları renk kataloğumuzun zenginliği doğrultusunda siz müşterilesimizin mekanlarını süsleyecektir.

Avrupa için hazırlanmış yeni ürün kataloğunu siz müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca sizlerin istekleri ve yönlendirmeleri doğrultusunda yeni renkler ve modeller üretmek ve sunmak bizlere zevk verecektir. Tabiki sizlerin de istek ve arzuları doğrultusunda kontak kurabileceğiniz website mızı de ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz. Bu konuda sizlere hizmet vermek Tessi Flowers için gururu olacaktır.

  • Tessi Flowers dünya trendlerini her zaman takip etmekte olup kataloğumuzu buna bağlı olarak sürekli değiştirmektedir, bundan dolayı website mizi takip etmeniz bizi mutlu kılacaktır.

 add to favorite

 
   
 

Telif Hakkı

Tum met sitenin içeriği, ölçümler, grafikler, logolar, resimler, fotoğraflar, Şekiller, Teknik ve Bilimsel çizimler, sesli Klipler, Animasyon, video ve Müzik kayıtları, yazılımlar, programcılar kodları; dis görünüm, dizayn, Teknik unsurlar ve sistemli.Çantalı; sitenin toplama, düzenleme ve İçerik montaj bazında derlemelerinin Tamamı; Endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak bunlara Bagli yeniden ve türlü Dahil Olmak haklar Demir yalnızca Tessi Flowers.com.tr 'e/.eu (www.tessiflowers.com.tr/.eu) Tense'lerde İçerik sağlayıcılarına ait olup, mevcut ve yürürlüğe girecek karşılamak tum mevzuatı TC, Uluslararası telif Hakkı ve marka ve yasaları Uluslararası sözleşmeler ile Koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların Tessi Flowers.com.tr/.eu 'nin Yazılı izni olmaksızın kısmen Tense'lerde Tamam (Kaynak gösterilse Dahi) dolaylı doğrudan yüklenmesi bilgisayara BİR Tense'lerde olarak ya da Baska BİR şekilde tamı tamına kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, Baska , postalanması, dağıtımı, Nakli, Tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla bulundurulması Elde, satılması Tense'lerde yukarıda sayılan fiillerin Teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

Ayşe BİR Baska sitedeki Sayfalar Internet sitesiyle koşut olarak, Birlikte Tense'lerde Yankı, Ayna, örn. (Ayna) şeklinde gösterilemez, kopyalanamaz ve yayınlanamaz.

Sited kullanılan met ve / Tense'lerde sunulan fotoğrafçı, Resim, grafik, logo, harita, plan ve programlar, Baska BİR olarak erişilemez Direktion inden internet sitesi.

Sitenin met met DİĞER Kabil edilmiş gösterir şartların tamamının olduğunu erişim sayfalarına.

Tessi Flowers.com.tr/.eu Web Sayfalarının çevresinde çerçeve (frame) oluşturulamaz ve pop-up Pencere vb. hazırsındır DİĞER herhangi Bir Reklam yöntemle (banner), örneğin. ticari hazırsındır çıkar amacı taşıyan sunuş yapılamaz.

Tessi Flowers.com.tr/.eu Web Sitesinin içeriği Tense'lerde içerdiği konular hakkında yanıltıcı Tense'lerde BİR Goruntu karışıklık yaratacak yaratılamaz. Alt sayfalara Tense'lerde DİĞER sayfalara Tense'lerde Resim, fotoğrafçı, Grafik, örn. hazırsındır öğelere verilemez bağlantısını tıklayın.

 

Webdesign © CB Images

statistics for vBulletin